prumutuv

prumutuv
Movie Buff - 143 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2012
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 68% Gandhi (1982) - Rated 19 Jun 2013
80 35% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 27 Nov 2012
70 13% Yes Man (2008) - Rated 27 Nov 2012
95 94% Head-On (2004) - Rated 31 Aug 2012
94 89% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 27 Aug 2012
75 20% The Social Network (2010) - Rated 14 Jul 2012
95 94% Sonbahar (2008) - Rated 29 Jun 2012
85 57% Full Metal Jacket (1987) - Rated 23 Jun 2012
85 57% Thelma & Louise (1991) - Rated 23 Jun 2012
85 57% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 23 Jun 2012