prunq

prunq
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2019
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% The Blair Witch Project (1999) - Rated 26 Jul 2019
63 7% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 26 Jul 2019
71 42% Walk the Line (2005) - Rated 26 Jul 2019
65 19% It (2017) - Rated 26 Jul 2019
90 65% The Dark Knight (2008) - Rated 26 Jul 2019
95 76% Fargo (2014) - Rated 26 Jul 2019
78 50% Reservoir Dogs (1992) - Rated 26 Jul 2019
69 34% Get Out (2017) - Rated 26 Jul 2019
96 88% Pulp Fiction (1994) - Rated 26 Jul 2019
95 76% The Thing (1982) - Rated 26 Jul 2019