pryan96

pryan96
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 52% Damnation (1988) - Rated 16 Nov 2016
81 52% Fellini Satyricon (1969) - Rated 16 Nov 2016
7% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 07 Nov 2016
6% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 07 Nov 2016
7% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 07 Nov 2016
13 11% Inception (2010) - Rated 07 Nov 2016
4% American Beauty (1999) - Rated 07 Nov 2016
89 68% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 07 Nov 2016
68 35% No Country for Old Men (2007) - Rated 07 Nov 2016
87 61% Werckmeister Harmonies (2000) - Rated 07 Nov 2016