przemer

przemer
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% The Guest (2014) - Rated 09 Aug 2020
90 85% Armageddon (1998) - Rated 05 Oct 2017
80 46% Man on Fire (2004) - Rated 05 Oct 2017
80 46% The Devil's Advocate (1997) - Rated 05 Oct 2017
90 85% Blood Diamond (2006) - Rated 05 Oct 2017
80 46% The Butterfly Effect (2004) - Rated 05 Oct 2017
85 66% Fury (2014) - Rated 20 Feb 2017
90 85% Rain Man (1988) - Rated 04 Feb 2015
85 66% Final Destination (2000) - Rated 20 Jan 2015
80 46% The Mist (2007) - Rated 20 Jan 2015