przypau

przypau
Movie Buff - 348 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2014
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 81% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 30 Mar 2020
67 30% The Lighthouse (2019) - Rated 30 Mar 2020
70 44% The Witch (2016) - Rated 30 Mar 2020
77 81% The Last Black Man in San Francisco (2019) - Rated 30 Mar 2020
77 81% The Breadwinner (2017) - Rated 30 Mar 2020
78 86% The Cremator (1969) - Rated 08 Sep 2019
72 54% Monster (2003) - Rated 08 Sep 2019
77 81% Free Solo (2018) - Rated 08 Sep 2019
74 64% Days of Heaven (1978) - Rated 02 May 2019
73 59% F for Fake (1973) - Rated 02 May 2019