ps.

ps
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 46% The Deer Hunter (1978) - Rated 05 Jan 2013
95 46% Manhattan (1979) - Rated 05 Jan 2013
90 17% Gilda (1946) - Rated 05 Jan 2013
100 80% The Heiress (1949) - Rated 05 Jan 2013
100 80% Marty (1955) - Rated 05 Jan 2013
90 17% Mr. & Mrs. Smith (1941) - Rated 05 Jan 2013
100 80% East of Eden (1955) - Rated 05 Jan 2013
100 80% Harvey (1950) - Rated 05 Jan 2013
100 80% The Treasure of the Sierra Madre (1948) - Rated 05 Jan 2013
93 30% Mr. Deeds Goes to Town (1936) - Rated 05 Jan 2013