Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
psfilmsbob

Film Freak - 833 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

Location: Maine, USA

more Recent Ratings
95 80% A Christmas Story (1983) - May 09, 2018
60 25% 8MM (1999) - May 09, 2018
80 53% The Thin Red Line (1998) - May 09, 2018
85 61% The Mighty Ducks (1992) - May 09, 2018
60 25% Revolutionary Road (2008) - May 09, 2018
80 53% There's Something About Mary (1998) - May 09, 2018
75 44% Neighbors (2014) - May 09, 2018
45 20% Date Night (2010) - May 09, 2018
100 92% The Breakfast Club (1985) - May 09, 2018
85 61% Men in Black (1997) - May 09, 2018