pshapiro

pshapiro
Film Freak - 538 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Montclair, NJ - New Jersey, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% Dancer in the Dark (2000) - Rated 18 Feb 2012
88 66% The Bad Seed (1956) - Rated 18 Feb 2012
94 87% The City of Lost Children (1995) - Rated 18 Feb 2012
88 66% The Omen (1976) - Rated 18 Feb 2012
94 87% Pleasantville (1998) - Rated 18 Feb 2012
94 87% Man on the Moon (1999) - Rated 18 Feb 2012
73 19% Ghost World (2001) - Rated 18 Feb 2012
94 87% Night of the Living Dead (1968) - Rated 18 Feb 2012
73 19% Rushmore (1998) - Rated 18 Feb 2012
77 41% Philadelphia (1993) - Rated 18 Feb 2012