Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
psjobb1

Film Freak - 741 Film Ratings

Member Since: Nov 21, 2018

Location: Sweden

more Recent Ratings
80 39% Scent of a Woman (1992) - May 09, 2020
90 77% Winter's Bone (2010) - May 09, 2020
90 77% Spotlight (2015) - May 09, 2020
90 77% Winter Light (1963) - May 09, 2020
95 93% The Big Blue (1988) - May 09, 2020
80 39% King Arthur (2004) - Apr 15, 2020
90 77% Cinderella Man (2005) - Apr 15, 2020
85 55% GoldenEye (1995) - Apr 15, 2020
85 55% Planet of the Apes (2001) - Apr 15, 2020
95 93% Hannibal (2001) - Apr 15, 2020