psychosemo
Bio: psychiatry resident. love art movies, comedies,inspirational movies, food , perfume and novels
Recent Ratings
Check out psychosemo's...
90 87% | It's a Wonderful Life (1946) - Rated 28 Jul 2013 |
78 69% | Babel (2006) - Rated 28 Jul 2013 |
90 87% | Million Dollar Baby (2004) - Rated 28 Jul 2013 |
78 69% | Idiocracy (2006) - Rated 28 Jul 2013 |
70 51% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 28 Jul 2013 |
40 22% | Ghost World (2001) - Rated 28 Jul 2013 |
2 3% | The Green Hornet (2011) - Rated 28 Jul 2013 |
88 80% | Blazing Saddles (1974) - Rated 28 Jul 2013 |
80 73% | Silver Linings Playbook (2012) - Rated 28 Jul 2013 |
70 51% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 28 Jul 2013 |