ptdurham

ptdurham
Movie Buff - 314 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 11% Quantum of Solace (2008) - Rated 30 Oct 2012
80 35% Drive (2011) - Rated 30 Oct 2012
75 19% Beverly Hills Ninja (1997) - Rated 30 Oct 2012
76 22% Wall Street (1987) - Rated 30 Oct 2012
74 15% Phone Booth (2003) - Rated 30 Oct 2012
65 6% The Animal (2001) - Rated 30 Oct 2012
78 26% Jackass: Number Two (2006) - Rated 30 Oct 2012
70 11% The Simpsons Movie (2007) - Rated 30 Oct 2012
60 4% Rat Race (2001) - Rated 30 Oct 2012
65 6% Bring It On (2000) - Rated 30 Oct 2012