ptico

ptico
Movie Buff - 338 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2015
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Artist

more Recent Ratings

70 65% War of the Worlds (2005) - Rated 17 Sep 2015
60 54% Source Code (2011) - Rated 17 Sep 2015
60 54% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 17 Sep 2015
50 43% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 17 Sep 2015
78 75% The City of Lost Children (1995) - Rated 17 Sep 2015
40 30% Prometheus (2012) - Rated 17 Sep 2015
40 30% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 17 Sep 2015
50 43% Oblivion (2013) - Rated 17 Sep 2015
50 43% Man of Steel (2013) - Rated 17 Sep 2015
40 30% Pacific Rim (2013) - Rated 17 Sep 2015