ptiper

ptiper
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% The Infiltrator (2016) - Rated 22 Oct 2016
60 31% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 22 Oct 2016
80 43% Bridge of Spies (2015) - Rated 22 Oct 2016
80 43% Sicario (2015) - Rated 22 Oct 2016
95 71% The Big Short (2015) - Rated 22 Oct 2016
95 71% The Martian (2015) - Rated 22 Oct 2016
95 71% 199 Lives: The Travis Pastrana Story (2008) - Rated 22 Oct 2016
95 71% Spotlight (2015) - Rated 22 Oct 2016
60 31% Focus (2015) - Rated 22 Oct 2016
90 56% The Social Network (2010) - Rated 22 Oct 2016