publius

publius
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 35% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 85% Syriana (2005) - Rated 14 Aug 2007
10 1% Bulletproof Monk (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 71% Finding Neverland (2004) - Rated 14 Aug 2007
40 18% Madagascar (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 95% Spy Game (2001) - Rated 14 Aug 2007
30 10% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 14 Aug 2007
50 28% The Longest Yard (2005) - Rated 14 Aug 2007
20 5% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 14 Aug 2007
65 40% The Island (2005) - Rated 14 Aug 2007