puddles

puddles
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% Men in Black (1997) - Rated 13 Feb 2019
90 50% Shooter (2007) - Rated 13 Feb 2019
94 80% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 13 Feb 2019
90 50% Good Will Hunting (1997) - Rated 13 Feb 2019
90 50% A Few Good Men (1992) - Rated 13 Feb 2019
95 90% American History X (1998) - Rated 13 Feb 2019
95 90% The Shining (1980) - Rated 13 Feb 2019
88 25% The Book of Eli (2010) - Rated 13 Feb 2019
92 75% 12 Years a Slave (2013) - Rated 13 Feb 2019
90 50% Let the Right One In (2008) - Rated 13 Feb 2019