puky

puky
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2018
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Hitch (2005) - Rated 01 Aug 2018
90 60% Dawn of the Dead (2004) - Rated 01 Aug 2018
85 30% The Game (1997) - Rated 01 Aug 2018
99 85% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 01 Aug 2018
90 60% Resident Evil (2002) - Rated 01 Aug 2018
85 30% Panic Room (2002) - Rated 01 Aug 2018
90 60% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 01 Aug 2018
90 60% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 01 Aug 2018
100 95% The Hangover (2009) - Rated 01 Aug 2018
65 5% Avatar (2009) - Rated 01 Aug 2018