Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
punpun

Criticker Zealot - 7152 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

Location: Turkey

Bio: ben buradayım sevgili Waldo, sen neredesin?
more Recent Ratings
94 98% The Satin Slipper (1985) - Sep 23, 2020
30 9% Lux Æterna (2019) - Sep 23, 2020
73 65% Malmkrog (2020) - Sep 23, 2020
55 27% Brave New World (2020) - Sep 23, 2020
75 71% I May Destroy You (2020) - Sep 23, 2020
59 32% Okasu! (1976) - Sep 23, 2020
75 71% The Tree House (2019) - Sep 23, 2020
70 55% Technoboss (2019) - Sep 23, 2020
20 6% Enola Holmes (2020) - Sep 23, 2020
35 12% Jupiter's Moon (2017) - Sep 23, 2020