pupito

pupito
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2022
Location: London, County, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 11% Beetlejuice (1988) - Rated 11 Mar 2024
55 26% Femme (2023) - Rated 11 Mar 2024
65 50% Poor Things (2023) - Rated 11 Mar 2024
85 91% Streetwise (1984) - Rated 11 Mar 2024
60 36% Ikiru (1952) - Rated 10 Feb 2024
65 50% The Fugitive Kind (1960) - Rated 10 Feb 2024
80 78% After Hours (1985) - Rated 29 Jan 2024
75 67% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 29 Jan 2024
60 36% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 05 Nov 2023
65 50% The Irishman (2019) - Rated 05 Nov 2023