PureCommess

purecommess
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2017
Location: Trinidad and Tobago
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 48% The Festival (2018) - Rated 10 Feb 2023
85 69% Shakespeare in Love (1998) - Rated 03 Feb 2023
65 33% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 03 Feb 2023
55 24% Smokin' Aces (2007) - Rated 03 Feb 2023
45 17% Extract (2009) - Rated 03 Feb 2023
85 69% State of Play (2009) - Rated 03 Feb 2023
50 20% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 03 Feb 2023
30 9% Suicide Squad (2016) - Rated 03 Feb 2023
80 56% The Accountant (2016) - Rated 03 Feb 2023
35 13% The Tender Bar (2021) - Rated 03 Feb 2023