purplemurple

purplemurple
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 0% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 08 Sep 2014
100 0% Midnight in Paris (2011) - Rated 08 Sep 2014
90 0% You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010) - Rated 08 Sep 2014
85 0% Sylvia (2003) - Rated 08 Sep 2014
90 0% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 08 Sep 2014
85 0% Diplomacy (2014) - Rated 08 Sep 2014
90 0% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 08 Sep 2014
90 0% Le Hérisson (2009) - Rated 08 Sep 2014
90 0% Attila Marcel (2013) - Rated 08 Sep 2014
95 0% The Lives of Others (2006) - Rated 08 Sep 2014