Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pwuF3A

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 2, 2018

more Recent Ratings
40 40% Cutie and the Boxer (2013) - Sep 02, 2018
40 40% Accepted (2006) - Sep 02, 2018
30 22% Monsters vs. Aliens (2009) - Sep 02, 2018
40 40% You, Me and Dupree (2006) - Sep 02, 2018
70 90% Funny People (2009) - Sep 02, 2018
60 72% Tombstone (1993) - Sep 02, 2018
70 90% The Time Machine (2002) - Sep 02, 2018
9% Poltergeist (1982) - Sep 02, 2018
9% Little Nicky (2000) - Sep 02, 2018
60 72% Deja Vu (2006) - Sep 02, 2018