PxDIZZLE

pxdizzle
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 66% Super Size Me (2004) - Rated 10 Mar 2021
75 12% Transformers (2007) - Rated 10 Mar 2021
95 46% Natural Born Killers (1994) - Rated 10 Mar 2021
89 25% Gran Torino (2008) - Rated 10 Mar 2021
99 66% Jurassic Park (1993) - Rated 10 Mar 2021
99 66% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 10 Mar 2021
99 66% Secret Window (2004) - Rated 10 Mar 2021
90 32% Resident Evil (2002) - Rated 10 Mar 2021
75 12% The Mighty Ducks (1992) - Rated 10 Mar 2021
100 88% The Fighter (2010) - Rated 10 Mar 2021