Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pyramind

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out pyramind's...
70 70% Ex Machina (2015) - Sep 14, 2020
65 50% Oldboy (2003) - Sep 14, 2020
60 30% Pulp Fiction (1994) - Sep 14, 2020
55 10% P.S. I Love You (2007) - Sep 14, 2020
60 30% Little Miss Sunshine (2006) - Sep 14, 2020
55 10% World War Z (2013) - Sep 14, 2020
70 70% Stranger Things (2016) - Sep 14, 2020
80 85% Shutter Island (2010) - Sep 14, 2020
95 95% Breaking Bad (2008) - Sep 14, 2020
65 50% Hancock (2008) - Sep 14, 2020