Pyxyty

pyxyty
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 07 May 2024
Location: France

more Recent Ratings

71 28% Late Night with the Devil (2023) - Rated 07 May 2024
81 69% Triangle of Sadness (2022) - Rated 07 May 2024
90 95% Society of the Snow (2023) - Rated 07 May 2024
85 84% Her (2013) - Rated 07 May 2024
60 9% Airplane! (1980) - Rated 07 May 2024
82 75% Inception (2010) - Rated 07 May 2024
81 69% The Graduate (1967) - Rated 07 May 2024
82 75% Vanilla Sky (2001) - Rated 07 May 2024
70 21% Open Your Eyes (1997) - Rated 07 May 2024
76 46% Nightcrawler (2014) - Rated 07 May 2024