pzimmer

pzimmer
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2016
Location: Switzerland
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

70 The Machinist (2004) - Rated 03 Nov 2016
60 Iron Man 2 (2010) - Rated 03 Nov 2016
70 The Pink Panther (2006) - Rated 03 Nov 2016
10 Shark Tale (2004) - Rated 03 Nov 2016
70 Amistad (1997) - Rated 03 Nov 2016
70 The Prisoner of Zenda (1937) - Rated 03 Nov 2016
10 Across the Universe (2007) - Rated 03 Nov 2016
80 Se7en (1995) - Rated 03 Nov 2016
60 Thor (2011) - Rated 03 Nov 2016
70 Straw Dogs (1971) - Rated 03 Nov 2016