Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
q1nAVR

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 30, 2018

more Recent Ratings
10% Date Night (2010) - Oct 30, 2018
10% Nosferatu (1922) - Oct 30, 2018
36 35% Tron: Legacy (2010) - Oct 30, 2018
25 25% When Harry Met Sally... (1989) - Oct 30, 2018
74 85% Miss Congeniality (2000) - Oct 30, 2018
55 70% Rushmore (1998) - Oct 30, 2018
48 45% Raging Bull (1980) - Oct 30, 2018
52 55% The Fifth Element (1997) - Oct 30, 2018
55 70% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Oct 30, 2018
79 95% The Sixth Sense (1999) - Oct 30, 2018