Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
q2Q7US

Flick Fan - 25 Film Ratings

Member Since: Jun 21, 2018

more Recent Ratings
30 6% Street Fighter (1994) - Jun 21, 2018
67 42% Rosemary's Baby (1968) - Jun 21, 2018
77 76% Rushmore (1998) - Jun 21, 2018
70 52% A History of Violence (2005) - Jun 21, 2018
55 24% Mrs. Doubtfire (1993) - Jun 21, 2018
10 2% Battlefield Earth (2000) - Jun 21, 2018
33 10% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Jun 21, 2018
75 70% Seabiscuit (2003) - Jun 21, 2018
85 98% The Hateful Eight (2015) - Jun 21, 2018
77 76% Philadelphia (1993) - Jun 21, 2018