Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
q2dqZK

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jun 26, 2019

more Recent Ratings
95 68% American Gangster (2007) - Jun 26, 2019
90 36% Casino (1995) - Jun 26, 2019
95 68% Contact (1997) - Jun 26, 2019
90 36% The Fighter (2010) - Jun 26, 2019
95 68% Gone Girl (2014) - Jun 26, 2019
95 68% 3:10 to Yuma (2007) - Jun 26, 2019
95 68% The Prestige (2006) - Jun 26, 2019
85 18% Home Alone (1990) - Jun 26, 2019
70 4% The Last Boy Scout (1991) - Jun 26, 2019
85 18% Thor: Ragnarok (2017) - Jun 26, 2019