Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
q9oXel

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2018

more Recent Ratings
90 95% The Big Short (2015) - Sep 07, 2018
75 50% Die Another Day (2002) - Sep 07, 2018
85 75% Adventureland (2009) - Sep 07, 2018
85 75% Ratatouille (2007) - Sep 07, 2018
70 30% Pineapple Express (2008) - Sep 07, 2018
75 50% Batman Begins (2005) - Sep 07, 2018
85 75% Mad Max: Fury Road (2015) - Sep 07, 2018
70 30% Donnie Brasco (1997) - Sep 07, 2018
50 5% Aladdin (1992) - Sep 07, 2018
68 15% Donnie Darko (2001) - Sep 07, 2018