Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
qP31nB

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 21, 2020

more Recent Ratings
50 45% Les Misérables (2012) - Mar 21, 2020
25% Evolution (2001) - Mar 21, 2020
100 80% Back to the Future (1985) - Mar 21, 2020
78 55% Spider-Man: Homecoming (2017) - Mar 21, 2020
100 80% The Road (2009) - Mar 21, 2020
100 80% Joker (2019) - Mar 21, 2020
5% Thor: The Dark World (2013) - Mar 21, 2020
40 35% Men in Black (1997) - Mar 21, 2020
15% Ghostbusters II (1989) - Mar 21, 2020
100 80% Hot Fuzz (2007) - Mar 21, 2020