Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
qWByrO

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Nov 17, 2019

more Recent Ratings
75 61% Babe (1995) - Nov 18, 2019
75 61% Analyze This (1999) - Nov 18, 2019
70 45% 21 Grams (2003) - Nov 18, 2019
60 25% Wedding Crashers (2005) - Nov 18, 2019
85 81% John Q (2002) - Nov 18, 2019
90 93% The Silence of the Lambs (1991) - Nov 18, 2019
60 25% Ghostbusters (1984) - Nov 18, 2019
70 45% You've Got Mail (1998) - Nov 18, 2019
70 45% Contact (1997) - Nov 18, 2019
60 25% Step Brothers (2008) - Nov 18, 2019