Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
qXCZqx

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 11, 2019

more Recent Ratings
85 75% When Harry Met Sally... (1989) - May 11, 2019
82 45% Drive (2011) - May 11, 2019
87 85% The Shining (1980) - May 11, 2019
84 65% Before Sunrise (1995) - May 11, 2019
92 95% Inception (2010) - May 11, 2019
77 25% The Wrestler (2008) - May 11, 2019
80 35% Inside Llewyn Davis (2013) - May 11, 2019
83 55% Gladiator (2000) - May 11, 2019
72 15% Adventureland (2009) - May 11, 2019
70 5% Phone Booth (2003) - May 11, 2019