qaxi

qaxi
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 8% The Beach (2000) - Rated 10 Sep 2015
90 91% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 10 Sep 2015
80 61% The Elementary School (1991) - Rated 10 Sep 2015
80 61% Pelísky (1999) - Rated 10 Sep 2015
80 61% Fitzcarraldo (1982) - Rated 10 Sep 2015
60 13% Pink Floyd: Live at Pompeii (1972) - Rated 10 Sep 2015
65 19% Children of Men (2006) - Rated 10 Sep 2015
30 2% Anna Karenina (2012) - Rated 10 Sep 2015
80 61% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 10 Sep 2015
80 61% A Clockwork Orange (1971) - Rated 10 Sep 2015