qaz

qaz
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 16% Alien (1979) - Rated 26 Oct 2015
50 7% Bad Timing (1980) - Rated 10 Aug 2015
65 29% American Sniper (2014) - Rated 09 Aug 2015
85 88% American Beauty (1999) - Rated 08 Aug 2015
75 50% Primer (2004) - Rated 08 Aug 2015
65 29% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 07 Aug 2015
60 16% Life of Pi (2012) - Rated 06 Aug 2015
70 40% Gone Girl (2014) - Rated 06 Aug 2015
65 29% District 9 (2009) - Rated 06 Aug 2015
50 7% Interstellar (2014) - Rated 06 Aug 2015