Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
qcI8ZH

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2019

more Recent Ratings
99 60% Se7en (1995) - Feb 21, 2019
93 33% Machete (2010) - Feb 21, 2019
32 3% The Day the Earth Stood Still (2008) - Feb 21, 2019
100 81% Apocalypse Now (1979) - Feb 21, 2019
70 12% Independence Day (1996) - Feb 21, 2019
57 10% There's Something About Mary (1998) - Feb 21, 2019
46 6% American Wedding (2003) - Feb 21, 2019
46 6% Predator 2 (1990) - Feb 21, 2019
100 81% Double Indemnity (1944) - Feb 21, 2019
100 81% The Sting (1973) - Feb 21, 2019