qcurt10

qcurt10
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 13% Wild Things (1998) - Rated 21 Mar 2016
88 71% Erin Brockovich (2000) - Rated 21 Mar 2016
75 42% Saving Private Ryan (1998) - Rated 21 Mar 2016
85 55% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 21 Mar 2016
85 55% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 21 Mar 2016
65 13% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 21 Mar 2016
92 92% WALL·E (2008) - Rated 21 Mar 2016
88 71% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 21 Mar 2016
85 55% The Italian Job (2003) - Rated 21 Mar 2016
88 71% The Dark Knight (2008) - Rated 21 Mar 2016