qetchlijn

qetchlijn
Movie Buff - 319 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 33% Minority Report (2002) - Rated 24 Feb 2022
70 33% Jurassic Park (1993) - Rated 24 Feb 2022
75 56% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 24 Feb 2022
65 19% Jaws (1975) - Rated 24 Feb 2022
72 44% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 24 Feb 2022
72 44% Valhalla Rising (2010) - Rated 24 Feb 2022
60 12% Rambo: First Blood Part II (1985) - Rated 24 Feb 2022
65 19% True Lies (1994) - Rated 24 Feb 2022
70 33% King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 24 Feb 2022
75 56% Wrath of Man (2021) - Rated 24 Feb 2022