Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
q.fincher

Movie Buff - 451 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out q.fincher's...
68 54% Friday Night Dinner (2011) - Apr 29, 2018
64 40% The Walking Dead (2010) - Apr 29, 2018
69 59% The Night Manager (2016) - Apr 29, 2018
71 68% The Man in the High Castle (2015) - Apr 29, 2018
68 54% Lilyhammer (2012) - Apr 29, 2018
70 64% Blue Mountain State (2010) - Apr 29, 2018
72 72% Forbrydelsen (2007) - Apr 29, 2018
76 83% How I Met Your Mother (2005) - Apr 29, 2018
75 80% Seinfeld (1989) - Apr 29, 2018
76 83% Stranger Things (2016) - Apr 29, 2018