Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
qiE1jc

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2019

more Recent Ratings
36 77% Blue (1993) - Jan 25, 2019
31% Wall Street (1987) - Jan 25, 2019
31% Cinderella (1950) - Jan 25, 2019
13 68% The Sandlot (1993) - Jan 25, 2019
31% The Skeleton Key (2005) - Jan 25, 2019
31% Sling Blade (1996) - Jan 25, 2019
31% The Full Monty (1997) - Jan 25, 2019
31% Band of Brothers (2001) - Jan 25, 2019
76 95% The Notebook (2004) - Jan 25, 2019
31% Taxi Driver (1976) - Jan 25, 2019