Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
qp9Wkl

Flick Fan - 61 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2019

more Recent Ratings
88 75% Frozen (2013) - Jul 14, 2019
87 63% Doctor Who (2005) - Jul 14, 2019
87 63% Torchwood (2006) - Jul 14, 2019
75 14% Hercules (1997) - Jul 14, 2019
88 75% Mulan (1998) - Jul 14, 2019
87 63% The Lion King (1994) - Jul 14, 2019
85 42% The AristoCats (1970) - Jul 14, 2019
84 30% The Jungle Book (1967) - Jul 14, 2019
82 22% Lady and the Tramp (1955) - Jul 14, 2019
86 54% Bambi (1942) - Jul 14, 2019