qsd

qsd
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2021
Location: Leuven, Luxembourg, Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 70% Taxi Driver (1976) - Rated 10 May 2023
95 77% On the Count of Three (2021) - Rated 20 Dec 2022
90 60% Don't Look Up (2021) - Rated 15 Sep 2022
90 60% The Fallout (2022) - Rated 04 Sep 2022
89 48% Bleed for This (2016) - Rated 04 Sep 2022
97 97% The Departed (2006) - Rated 02 Aug 2022
92 67% Falling Down (1993) - Rated 23 Jun 2022
90 60% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 14 Jun 2022
83 27% Anna (2019) - Rated 13 Jun 2022
96 88% Interstellar (2014) - Rated 13 Jun 2022