qtqy

qtqy
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2012
Location: Singapore
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 42% In the Valley of Elah (2007) - Rated 23 Jul 2012
75 42% Grace Is Gone (2007) - Rated 23 Jul 2012
65 8% The Lost Room (2006) - Rated 23 Jul 2012
92 96% Black Swan (2010) - Rated 23 Jul 2012
80 78% Walk the Line (2005) - Rated 23 Jul 2012
70 25% The Thing Called Love (1993) - Rated 23 Jul 2012
70 25% Flashdance (1983) - Rated 23 Jul 2012
68 14% Shutter Island (2010) - Rated 23 Jul 2012
78 58% Rachel Getting Married (2008) - Rated 23 Jul 2012
70 25% The Infidel (2010) - Rated 07 Jul 2012