qualsh

qualsh
Movie Buff - 324 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 91% Parasite (2019) - Rated 30 Jan 2020
95 89% Uncut Gems (2019) - Rated 30 Jan 2020
90 80% Marriage Story (2019) - Rated 30 Jan 2020
88 78% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 30 Jan 2020
88 78% The Lighthouse (2019) - Rated 30 Jan 2020
85 75% The Irishman (2019) - Rated 30 Jan 2020
85 75% Knives Out (2019) - Rated 30 Jan 2020
83 71% The Last Black Man in San Francisco (2019) - Rated 30 Jan 2020
83 71% Pain and Glory (2019) - Rated 30 Jan 2020
82 70% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 30 Jan 2020