quandour

quandour
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 49% Enough Said (2013) - Rated 11 Jan 2017
82 66% American Beauty (1999) - Rated 10 Jan 2017
79 37% Love Actually (2003) - Rated 02 Jan 2017
87 93% Big Fish (2003) - Rated 27 Dec 2016
81 59% Bottle Rocket (1996) - Rated 27 Dec 2016
85 82% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Dec 2016
80 49% Dan in Real Life (2007) - Rated 27 Dec 2016
83 71% Definitely, Maybe (2008) - Rated 26 Dec 2016
79 37% Back to the Future Part II (1989) - Rated 26 Dec 2016
85 82% Apocalypse Now (1979) - Rated 26 Dec 2016