quantumbee

quantumbee
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like practical effects, horror,suspense, mystery, science fiction and adrien brody's nose.

more Recent Ratings

100 76% Johnny Mnemonic (1995) - Rated 11 Jul 2023
80 26% Chopping Mall (1986) - Rated 22 Jul 2022
70 19% Death Spa (1988) - Rated 22 Jul 2022
90 39% All the Colors of the Dark (1972) - Rated 22 Jul 2022
100 76% The Resurrected (1992) - Rated 10 Aug 2018
100 76% Halloween III: Season of the Witch (1982) - Rated 26 Jul 2018
100 76% You're Next (2013) - Rated 06 Jun 2018
94 45% Piranha Part Two: The Spawning (1982) - Rated 29 May 2018
100 76% Gallows Hill (2013) - Rated 27 May 2018
99 52% Pyewacket (2017) - Rated 06 May 2018