quentinjfk

quentinjfk
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Goodfellas (1990) - Rated 14 Aug 2019
80 78% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 Aug 2019
60 21% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 14 Aug 2019
70 47% Black Swan (2010) - Rated 14 Aug 2019
60 21% Game of Thrones (2011) - Rated 14 Aug 2019
50 7% Lethal Weapon (1987) - Rated 14 Aug 2019
90 96% Full Metal Jacket (1987) - Rated 14 Aug 2019
60 21% Şampiyon (2018) - Rated 14 Aug 2019
50 7% Rachel, Jack and Ashley Too (2019) - Rated 14 Aug 2019
70 47% The Road (2009) - Rated 14 Aug 2019