quetzalcoatl

quetzalcoatl
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 70% Warrior (2011) - Rated 15 Dec 2012
95 82% J'attendrai le suivant... (2002) - Rated 15 Dec 2012
100 96% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 15 Dec 2012
100 96% Battlestar Galactica (2003) - Rated 15 Dec 2012
90 64% Gattaca (1997) - Rated 15 Dec 2012
100 96% The Fall (2008) - Rated 15 Dec 2012
90 64% Wanted (2008) - Rated 15 Dec 2012
100 96% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 15 Dec 2012
93 76% Ghost World (2001) - Rated 15 Dec 2012
95 82% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 15 Dec 2012