quidproquo

quidproquo
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2019
Location: Turkey
Bio: Choose the one not taken

more Recent Ratings

Check out quidproquo's...

40 6% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 24 Aug 2019
77 36% Midsommar (2019) - Rated 29 Jul 2019
85 61% Three Colors: Blue (1993) - Rated 29 Jul 2019
75 30% Aferim! (2015) - Rated 03 Jul 2019
75 30% The Revenant (2015) - Rated 01 Jul 2019
89 72% Million Dollar Baby (2004) - Rated 01 Jul 2019
83 54% Shutter Island (2010) - Rated 01 Jul 2019
25 1% Rashomon (1950) - Rated 01 Jul 2019
91 79% L.A. Confidential (1997) - Rated 01 Jul 2019
95 88% A Clockwork Orange (1971) - Rated 01 Jul 2019