quietcritic

Recent Ratings
Check out quietcritic's...
70 23% | Now You See Me (2013) - Dec 11, 2019 |
81 53% | Alien (1979) - Dec 11, 2019 |
83 73% | Sicario (2015) - Dec 11, 2019 |
71 33% | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Dec 11, 2019 |
76 43% | The Terminator (1984) - Dec 11, 2019 |
81 53% | Iron Man (2008) - Dec 11, 2019 |
83 73% | Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Dec 11, 2019 |
68 16% | Dazed and Confused (1993) - Dec 11, 2019 |
84 83% | Seven Samurai (1954) - Dec 11, 2019 |
63 10% | You've Got Mail (1998) - Dec 11, 2019 |