quirimb

quirimb
Movie Buff - 440 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Vengeance Is Mine (1979) - Rated 10 Jun 2019
85 84% The Conformist (1970) - Rated 09 Jun 2019
80 78% Purple Noon (1960) - Rated 09 Jun 2019
80 78% The Sword of Doom (1966) - Rated 09 Jun 2019
70 66% The Outsiders (1983) - Rated 09 Jun 2019
65 57% The Sniper (1952) - Rated 09 Jun 2019
80 78% Blue Valentine (2010) - Rated 21 Apr 2019
85 84% The Great Silence (1968) - Rated 17 Feb 2019
75 73% Django (1966) - Rated 15 Feb 2019
85 84% Fallen Angels (1995) - Rated 15 Feb 2019